מי אנחנו?

סטודיו LogoLogo מורכב מאנשי מקצוע איכותיים המתמחים ביצירת עיצוב לוגו אפקטיביים וחבילות מיתוג מקיפות עבור עצמאים, חברות, מוצרים ועוד. הסטודיו פועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף ומתגאה ביכולתו להתאים לכל לקוח את הלוגו הטוב ביותר תוך שימוש בכלים מתקדמים, גישה חיובית, יצירתיות והקשבה.

את צעדינו הראשונים בעולם העיצוב לוגו התחלנו כמעט ליפני עשור עם רעב בעיניים ורצון להביא לענף משהו חדש, אחר. כיום, למעלה מ-550 לקוחות מרוצים מאוחר יותר והמלצה חמה ממט”י (המרכז לטיפוח יזמות) שלא מפסיק להפנות אלינו לקוחות, אנו גאים לומר שהשגנו את המטרה.

לוגו לוגו – מקצוענים שאוהבים לעבוד

אחד מהמאפיינים הבולטים ביותר של העבודה איתנו היא ללא ספק רמת המקצוענות הבלתי מתפשרת שלנו. עבורנו כל פרויקט הוא הזדמנות להרים את הרף, ליצור לוגו אסטטי ומקורי שאף אחד לא ראה קודם תוך שמירה על איכות בלתי מתפשרת. מאפיין נוסף הוא ללא ספק האהבה הגדולה שלנו למקצוע, אהבה שהתחילה בקטן ולשמחתנו הרבה פרחה לכדי עיסוק של ממש. אותה אהבה נמהלת בהמון כבוד והערכה שיש לנו לתחום וכול המרכיבים הללו משתקפים בכל תהליך העבודה ובתוצאה הסופית.

עיצוב לוגו – למה אנחנו?

הקשבה – כל פרויקט מצליח מתחיל אצלנו בדיאלוג פתוח, כנה ואדיב.

100% הצלחה – כפי שיעידו לקוחותינו הרבים ועם עובדות בשטח לא מתווכחים.

שירות  – איתנו תקבלו תשובות לכל השאלות, התייחסות לכל ספק ופתרון לכל בעיה.

גיוון – כל לקוח יזכה להתבונן ב-3 סקיצות שונות משלושה מעצבים שונים ללא תוספת מחיר.

מקוריות – כל פרויקט מלווה על ידי אנשי שיווק וחשיבה קריאטיבית שידאגו ולהבליט את הייחודיות שלכם בצורה מתוחכמת ומקורית.

יסודיות – תחקיר דמוגראפי, בדיקת המתחרים, הבנת המוצרים/שירותים, זאת רק חלק מעבודת ההכנה שאנו עושים ליפני כל פרויקט.

מחיר נוח – אצלנו המוצר הוא החלק היוקרתי, לא המחיר.

בשורה התחתונה…

עיצוב לוגו איכותי הוא ללא ספק אחת מההשקעות הנבונות ביותר שאתם יכולים לעשות עבור העסק שלכם ואיתנו תוכלו להיות בטוחים שזה בדיוק מה שתקבלו – עיצוב לוגו מקורי שעשוי טוב, נראה טוב והכי חשוב, מוכר טוב. לוגו שימשוך את קהל היעד שלכם ויספר את הסיפור שלכם בצורה מרתקת ובלתי נשכחת. לוגו שיראה נהדר על נייר, מסך מחשב או שלט חוצות ויעשה את העבודה גם כשאתם נחים.