חשיבותו של עיצוב לוגו

עיצוב לוגו

לוגו הוא סמל המשקף את הקונספט של העסק ואת הערכים שלו. חשיבותו של עיצוב לוגו היא בכך שהוא מהווה חלק אינטגרלי מהמיתוג של העסק ומטרתו להינטע בתודעה, להשאיר רושם לאורך זמן ולהעביר את התרבות הייחודית של הארגון שלכם – קטן כגדול – לכל אדם שצופה בו לפחות פעם אחת.

חשיבותו של עיצוב לוגו הנה כה רבה, הן מבחינת המוניטין של העסק והן מבחינת השיווק שלו, בעיקר משום שהוא מלווה כל אספקט של העסק וכל פרסום או אינטראקציה עם הלקוח הפוטנציאלי:

בניגוד לשם העסק או החברה שלכם, לוגו לעסק הוא אלמנט גרפי אשר קל הרבה יותר לזכור, להתייחס אליו ובדרך ויזואלית, חלופית, להתוודע לחברה ולשירותים או המוצרים שלה – פשוט מפני שבני אדם נוטים לזכור תמונות (ולשמור אותן בתודעה) הרבה יותר מאשר מילים.

יחד עם זאת, כדי להרחיב את התועלת שלוגו חברה יכול להניב עבורך, הלוגו כולל פעמים רבות גם את שם החברה או סלוגן ממצה כחלק מהסמל ומקל על הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלך לזכור ולהפנים את השירותים והמוצרים שהעסק שלך מציע ותוך כדי כך – ליצור חיבור רגשי-פסיכולוגי בין הלקוח לבין בית העסק.

לאחר שהלוגו יעוצב, כמובן שחשיבותו באה לידי ביטוי בכך שהוא ייטמע בכל אלמנט שיווקי של העסק שלך: אתר תדמית, מסעי פרסום באינטרנט , כרטיסי ביקור, ניירת משרדית ומעטפות, פליירים, עטים וציוד משרדי, סטיקרים לרכבי החברה ואף חולצות של העסק. מיתוג עסקי שלך בא לידי ביטוי גם בנראות של העובדים והלוגו מלווה את לבושם של עובדים רבים בחברות מצליחות ומכאן שחשיבות של עיצוב לוגו מגיעה עד רמת העובד ותפיסתו את החברה או העסק להם הוא משתייך.

כדי שכל התמהיל יצליח – המומחים של לוגו לוגו שולטים בכל האספקטים של עיצוב לוגו ואנו מחזיקים בניסיון רב בשילוב הנכון של צבע, צורה, קונספט, מיתוג, גופן וגודל כדי להגיע לתוצאה האופטימלית המתאימה בדיוק לאופי של העסק שלך. תוכלו לעיין בדוגמאות שונות של עיצוב לוגו ולראות במו עיניכם כיצד הלוגו תורם למיתוג של עסקים שונים.

נשמח לעצב גם עבורכם את הלוגו המנצח, צרו קשר עוד היום!

073-2158611

מאמרים נוספים