לוגו לעסק: כי כל אתר ברשת חייב לוגו !

 

לוגו לעסקאנחנו חיים בעידן מאוד אינטנסיבי שבו הכול קורה מאוד מהר ומה שכבר קרה הופך למשעמם. הטכנולוגיה עושה צעדי ענק, בעיקר בתחום הדיגיטלי. העולם הוירטואלי מתקיים בדינמיקה זהה לעולם הפיזי. מחצית מהזמן היומי יושבת חצי מאוכלוסיית העולם ליד המחשב וגולשת.

בעלי עסקים קטנים וגדולים ובעלי חברות כבר הבינו שהם צריכים אתר. שלזירת העסקים שלהם יש גם סניף דיגיטלי, ורצוי שהוא לא יהיה פחות מרשים מהנוכחות שלהם בעולם הפיזי ולכן רוב החברות פונות אל משרד פרסום דיגיטל המתמחה בנושא זה. לוגו לעסק הוא מצרך מבוקש ולכן אתר זה לא מספיק. כדי לתפוס את העין של הגולשים כל בעל עסק מקטן עד גדול, חייב לוגו. זה מה שיתפוס את הגולשים, זה מה שיגרום להם להשאיר לכם פרטי יצירת קשר. לפעמים פשוט כל מה שאתם צריכים זה עיצוב לוגו לעסק בצורה נכונה!

מהו לוגו נכון ?

לוגו נכון צריך להתאים לאופי של העסק ולשדר מכלול של תחושות שיגרמו למתבונן בו להבין בקלות את המסרים שהוא משדר.הם צריכים להיות פשוטים וברורים. אין פה מקום לשום התחכמות וזה לא טריוויה, לוגו צריך להיות הדבר הכי ברור בעולם אבל מספיק חכם כדי לייצג את הפעילות של העסק, המקצועיות שלו, הוותק, האמינות, האחריות, רמת השירות ולבטא את התכונה שהכי מאפיינת את העסק למשל: בלוגו של חברת שליחים יהיה ביטוי למהירות, בלוגו של פיצה יהיה ביטוי לטעם או לגבינה המותכת, כי עד היום אף אחד לא יודע מה יותר טעים… לוגו לעסק זה לוגו שיבטא בצורה האפקטיבית ביותר את מטרת העסק ויגרום לצרכנים לגשת ולצרוך אותו כמה שיותר מהר. לוגו לעסק יוצר מוצר צריכה. וכיום בעידן הניו מדיה כאשר התחרות רבה והמתחרים חדשניים יש לשים דגש רב יותר על בחירת לוגו לעסק שישרת בדיוק את המטרות שלו. מדף המוצרים האינטרנטית רבה, וכל אחד רוצה שיבחרו במוצר שלו.

כדי שהמסרים של הלוגו יהיו ברורים יש צורך לצרף אותם לכדי סמל מיוחד במינו והסמל הזה צריך להופיע באתרים של בעלי העסקים וללוות גם את החומר הפרסומי הנוסף שלהם. לוגו זה הצל של העסק, זה שגורם לאנשים להימשך אליו, להזדהות איתו ולרצות לקנות ממנו. לוגו לעסק- לוגו שמוכר וביחד עם חברה המתמחה בתהליך של בניית אתרים , הלוגו יהיה מותאם לאתר , במיקום הנכון, כדי שכולם יראו אותו, כפי שצריך.

חוכמת הלוגו !

מהצצה בלוגואים של החברות הגדולות ביותר בעולם עולה, כי מעצב גרפי טוב שיודע לעצב לוגו לעסק חייב שיהיה לו סוג של ניצוץ להבין משהו ולתרגם אותו בגרפיקה מודרנית. מעצב טוב צריך להפתיע ובעיקר את עצמו. תכנון יתר של לוגו עלול לפגוע ביצירתיות ובמה שמחכה מעבר לשרטוט של העיפרון… הרבה פעמים לוגו הוא כמו לכתוב ספר שאתה יודע על מה אתה רוצה לכתוב אבל זה חייב להתפרץ מתוכך. זה ההבדל בין סופר לסופר לבין מעצב אחד לאחר. עיצוב לוגו לעסק מספר סיפור בצורה הטובה ביותר ושהוא נעשה כפי שצריך הוא מספר את הסיפור באופן הברור ביותר לכל אחד ואחד.

סוכנות פרסום – הדרך הנכונה ביותר ללוגו לעסק ברשת!

מאמרים נוספים