לקוחות ממליצים

דניאל | חיות וחיוכים

כאשר מדברים על קליעה למטרה מדברים על עיצוב הלוגו שלי בחברת לוגו לוגו, באנו בלי שום כיוון על הלוגו, לא מבחינה של פונט, לא מבחינה של טקסט ולא הרעיון העיצובי. סיעור מוחין בחדר האיפיון גילה לנו בתוך מספר דקות עם הצוות המוכשר של לוגו לוגו גרם לנו להבין בדיוק איך הלוגו שלנו יראה. והתוצר אתם שואלים? כל לקוח ישר אומר לנו – הלוגו שלכם מושלם! ויותר מזה? מה אנחנו צריכים? 🙂
יניב, בן ושאר העובדים – רב תודות לכם, אתם חבורה מוכשרת של אנשים!

מיכל | Dr. Beauty

צוות לוגו לוגו עשה עבודה נפלאה בעיצוב הלוגו שלנו, התוצר שקיבלנו היה מקצועי, יפה, ששידר בדיוק מה שרציתי. לאורך כל הדרך הרגשנו שיש לי על מי לסמוך וקיבלנו שירות אדיב, אמין וברמה גבוהה. אנחנו ממליצים לכל המכרים שלנו אשר מחפשים עיצוב לוגו לעסק שלהם לפנות לחברת לוגו לוגו. תודה על עבודה נהדרת!

יובל | NC Arts

תמיד אומרים שרושם ראשוני זה הכל, כאשר אתה משקיע בעסק חדש אתה צריך להראות ללקוחות שלך שהשקעת מחשבה בכל דבר. לוגו היה ויהיה הדבר הראשון שהלקוח רואה. ככל שהוא יכוון למטרה העסק כך הוא יצליח יותר, מאיפה אני יודע את זה כל זה? למדתי על בשרי בזכות לוגו לוגו. התוצאות שלי לא איחרו לבוא וכל זה בזכות הצוות המדהים של חברת לוגו לוגו!

אסף לוי | Aqua

אחת הבחירות היותר מוצלחות לטובת העסק שלי הייתה הבחירה של הלוגו שלי, אין לי ספק בכלל שההצלחה של העסק התחילה עקב עיצוב הלוגו שהצוות המדהים בחברת לוגו לוגו סיפקו לי. החשיבות של הפגישה הראשונית לאיפיון הלוגו הייתה הסיבה הגדולה להצלחתו. כאשר יודעים בדיוק מהו הקו הוויזואלי של העסק ומה המטרה שלי כבעל עסק מצליחים – ובגדול! תודה רבה רבה לצוות החם! מעיין מנהלת התיק שהייתה שירותית לאורך כל התהליך, אביב המעצבת שהקשיבה, שאלה והבינה בדיוק את הקונספט והרעיון שאני מעוניין. כל אחד ואחד במשרד! אפילו הקפה היה נהדר חברים!

אביחי טל | אנטיגרון תעשיות

כאשר חיפשתי ברשת עיצוב לוגו לעסק שלי נתקלתי בכמה אתרים המציעים עיצוב לוגו לעסקים אך אין ספק שהאתר שהכי הותיר עליי רושם היה לוגו לוגו, מגוון התחומים הרחב שראיתי בתיק עבודות גרם לי להרים את הטלפון ולהתקשר בין רגע לחברה. השירות היה אדיב וחם. מגוון הסקיצות הגיע בזמן. בדיוק מה שרציתי! היה קשה לי לבחור כי כולן היו טובות באותה מידה 🙂
תודה לכם!

 

דני בורשטיין | אנרטיב

טל היקר אני מודה לך רבות על השעות, המחשבה והתאמת התכנים המיתוגיים הנכונים אשר הקדשת לעסק שלנו. צורת הקאריטיב, היחס האישי, קונספט עיצוב לוגו המיוחד והתאמת קונספט ייחודי לעסק שלי עזרו לי לפנות לקהל לקוחות נרחב שמבין בעזרת המיתוג את השירותים השונים שחברתנו מספקת. אני ממליץ לכל אחד ואחת מכם שמעוניין בצוות יצירתי שיתאים לעסק שלו לוגו ייחודי עם קווי מחשבה חדשים וחשיבה מחוץ לקופסה להעזר בשירותיו של טל וצוות הסטודיו הנהדר.

רוני | המפגש של רוני

אחרי 3 גרפיקאים שלא הצליחו לעצב עבורנו עיצוב לוגו איכותי, פניתי לחברה הנחמדים האלו, בשיחת טלפון של 10 דק הם הבינו בדיוק מה אני רוצה ומה המשרד שלי צריך, נדהמתי לגלות כמה אכפתיות ומקצועיות הקדישו לי, כדאי לכם להזדרז כי החברה האלה הולכים להגיע רחוק מאוד.

אלי חורי | חורי ארנברג רואי חשבון

אחרי 3 גרפיקאים שלא הצליחו לעצב עבורנו עיצוב לוגו איכותי, פניתי לחברה הנחמדים האלו, בשיחת טלפון של 10 דק הם הבינו בדיוק מה אני רוצה ומה המשרד שלי צריך, נדהמתי לגלות כמה אכפתיות ומקצועיות הקדישו לי, כדאי לכם להזדרז כי החברה האלה הולכים להגיע רחוק מאוד.