מוצרי פרסום ממותגים

מוצרי פרסום ממותגים – מתנה שעובדת בשבילך ולעסק שלך

לקוחות מרוצים הם לקוחות חוזרים, הם לקוחות קבועים, הם לקוחות ממליצים. כל ארגון או חברה או עסק, מעוניין ופועל במגוון דרכים על מנת לשמר ולחזק את הקשר עם מאגר הלקוחות שלו, להגדיל את המאגר ואיתו את מחזור המכירות שלו.

לשם כך נעזרים העסקים בפרסום ובשיווק העסק במגוון דרכים. ניתן לייצר פרסומות, בעיתונות הכתובה ובמדיות השונות. ניתן לשווק במדיה הדיגיטלית, ברחבי הרשת באתרים השונים ואף יש כאלה שמייצרים ומחלקים פלאיירים, אבל כל עסק דואג לפרסם לקדם ולשווק עצמו בכדי לצמוח. אחת השיטות היעילות והחיוניות לפרסום ושיווק העסק היא מוצרי פרסום ממותגים כגון עטים ממותגים, מחברות ממותגות ועוד.

 

מוצרי פרסום ממותגים

 

מהם מוצרי פרסום ממותגים ?

מוצרי פרסום ממותגים הם כל מתנה שאתם מחלקים ללקוחות באירועים כאלה או אחרים, שעליהם אתם מטביעים את לוגו החברה, בליווי הסלוגן אם יש לכם כזה, וברכה מצורפת, כמו ברכה לחג למשל. אין לקוח שלא ישמח לקבל מימכם לקראת ראש השנה למשל, סלסלת שי מלאה בממתקים ובקבוק יין עם לוגו החברה שלכם בתוספת ברכה לשנה טובה ומתוקה. כמובן שגם לסוכות, לפסח ולפורים תוכלו לשלוח מתנות עם מוצרי פרסום ממותגים, לא חסרים לנו חגים וחופשות וניתן גם למתג מוצרים לדוכני החברה או העסק בתערוכות גדולות בארץ ובחו"ל בעברית ובאנגלית.

איך מזמינים מוצרי פרסום ממותגים ?

מוצרי פרסום ממותגים ניתן להזמין באתרי האינטרנט השונים המספקים מגוון ורחב של מוצרים. תוכלו בקלות ביעילות ובמהירות להזמין, לבחור ולהתאים לכם מוצרי פרסום ממותגים, על פי התקציב שעומד לרשותכם, מתוך רשימת מוצרים לפי קטגוריות: ישנם מוצרי פרסום לחגים, למשרדים, מוצרים לפי עונות השנה, מוצרי טקסטיל, מוצרים למשרדים, מוצרים לרכב, מבחר גאדג'טים קטנים וגדולים, מוצרים יקרים ומוצרים זולים, בנוסף תוכלו להתלבט בין מוצרים לברים, או מוצרים לבתי ספר ואוניברסיטאות. מוצרים לעונת הקיץ או החורף ולאנשי עסקים ניתן למצוא מוצרי אלכוהול ועישון. ניתן בקלות להתאים מוצרי פרסום ממותגים ומיוחדים לנשים, או לגברים, לילדים או למבוגרים, ואף למשפחות.

מוצרי פרסום לפי עונות  ?

דוגמא טובה למוצרי פרסום ממותגים שכדאי לשלוח ללקוחות בעונות השנה :

בעונת הקיץ – ניתן להזמין כובעי קסקט צבעוניים, בנדנות וצעיפים, כדורי ים צבעוניים, ואפילו מנגל וצידניות לטיולים.

בעונת החורף – ניתן למתג את לוגו החברה על מטריות, על מעילים ופליזים, וגם על כוסות טרמיות, מגבות, חלוקים, חולצות וגופיות.

כל שעליכם לעשות הוא להחליט על התקציב, להיכנס לאתר האינטרנט ולבחור ממגוון עצום של מוצרים, ולאחר שהתלבטתם ובחרתם, כל שנותר לכם הוא להזמין את הכמות המתאימה ולצרף את לוגו החברה שלכם, איתו תרצו למתג את המוצר.

מאמרים נוספים