מחפשים משרד המתמחה במיתוג עסקי – הגעתם ללוגו לוגו!

מיתוג עסקיחברת לוגו לוגו היא חברה מקבוצת ג'נסיס מיתוג עסקי ופרסום דיגיטלי, מהחברות המובילות היום ברשת עם ביצועים ויכולות גבוהים במיוחד וצוות שמלווה כל לקוח ולקוח בדרך לפריצה או לפסגה.

יש לנו סטודיו גרפי שמוציא מתחת ידיו לוגואים נבחרים ושמות מעולים למוצרים או נותני שירות, והתוצאות מדברות בעד עצמם. אתם מוזמנים לעיין ברשימת הלקוחות שלנו ולגלות שאתם מכירים 70% מהם. מדוע?  כי הפכנו את כולם למותגים מנצחים.

אנשי הפרסום והמיתוג שלנו חושבים שהיום אי אפשר לעשות צעד אחד, בלי להיות מותג  דרך מיתוג עסקי מנצח. אנשים הורגלו לצרוך מותגים ולשלם על כך יותר ובשמחה. אנשים לא מחפשים היום דילים טובים כמו מוצר שיחזיק מעמד שנים כמו למשל רהיטי ניקולטי, לחם טוב כמו ב"מאפים" אח'לה ארוחה כמו במפגש של רוני, כולם ועוד לקוחות שלנו כאלה שמקיימים את ההבטחות שלהם.

איך המוצר שלך יהפוך אותך למותג!  

נכון שתהליך מיתוג עסקי הוא ההתמחות של החברה שלנו – לוגו לוגו, אבל לקוחות ורעיונות הם בעצם ההשראה שלנו ואנחנו נהנים לעבוד בשיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו (והאמת גם לקבל מהם מכתבי תודה אחר כך) ואנחנו ממש לא מצטנעים ומזמינים אתכם לקרוא המלצות על חברת ג'נסיס וחברות הבת שלה: ג'נסיס מדיה, לוגו לוגו, אלפא ברנד ומיי ברנד, כולם פועלים יחד כחזית אחת למען מיתוג עסקי לעסקים וחברות.

אחד הדברים הבולטים ששמנו לב אליהם זה שמגיעים אלינו גם לקוחות עם מוצר נהדר ביד ולא מבינים שיש להם מותג מנצח. כיוון שאנחנו בקיאים בעולמות שונים של מוצרים ונותני שירות, אנשי השיווק שלנו ישר יודעים לזהות מהי איכות וזו בדיוק האיכות שכל מה שחסר לה זה שם ולוגו כדי להפוך למותג, האיכות כבר קיימת ויש לנו לקוחות שמודים לנו עד היום על זה שאמרנו להם שיש להם מותג, כי הם ממש לא חשבו ככה והיום הם כמו הרבה לקוחות שלנו צוחקים כל הדרך אל הבנק עקב תהליך מיתוג מנצח…!

אתם עסוקים בהישרדות במקום להפוך למותג!

יש לנו כמה וכמה לקוחות שהגיעו אלינו דרך לקוחות אחרים שלא השכילו להבין שהשירות שהם נותנים או המוצר שהם מוכרים או המסעדה שלהם היא מותג שיכול להוביל את עצמו בהצלחה הכי גבוה שאפשר. ככה זה שעושים מיתוג עסקי נכון!

אחת הבעיות הגדולות שאנחנו נתקלים בהם, זה שאנשים כל כך עסוקים בלשרוד, שהם לא עוצרים ומנסים להבין מה הם עוד יכולים לעשות עם העסק, אולי באמת הגיע הזמן למתג אותו? הם אפילו לא יודעים איפה לברר כמה זה עולה? שם, לוגו, סלוגן? לעצב ניירת חדשה? אתר חדש. וכך עוברות להם השנים ועסקים טובים שיכולים להפוך למותג, עסוקים בהישרדות. אז לא צריך לשרוד, צריך למתג, צריך מיתוג עסקי לעסק בשילוב של תוכנית שיווק בגוגל אשר עובדת – בדיוק כמו השיטה שלנו!

אז כמו שאתם לוקחים חופש ונוסעים לצימר, ככה תוציאו את העסק שלכם לחופשי מכל ההרגלים, הדפוסים, החוקים והשיטות. נסו להבין בעזרתנו, משרד פרסום מקצועי, איך בעזרת תהליך מיתוג עסקי הופכים עסק למותג. איך גומרים להם להוביל? במה זה כרוך והאם זה יהיה כדאי לכם.

תקציב קטן- מיתוג עסקי גדול!

אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר אתנו, אם השאלות הבאות מטרידות אתכם:

  • האם יש לכם מוצר טוב ביד אבל אתם לא מרוויחים מספיק כסף?
  • האם אתם לא יודעים איך להביא לקוחות חדשים?
  • האם האתר שלכם עובד בשבילכם או אתם רק משלמים דמי אחזקה ואחסון ולא רואים ממנו שקל?
  • האם מכירים אתכם, יש לכם חשיפה?
  • האם עשיתם קמפיין פרסום דיגיטלי והבאתם לקוחות?
  • האם המתחרים שלכם עוקפים אתכם?
  • האם אתם רוצים לגדול?
  • האם אתם רוצים חשיפה יותר גדולה ויותר הכנסות.

אצלנו בחברת לוגו לוגו, נוכל להתאים לכם מיתוג, פרסום ושיווק במידות  שלכם, עפ"י התקציב שלכם בהתאם למטרות. אל תהססו לפנות אלינו, לשאול שאלות ולבדוק מחירים. אתם לא הלקוחות הראשונים שתקועים ולא יודעים מה לעשות. לקוחות רבים שלנו שהפכו למותגים היו עד לפני כמה זמן בדיוק במצב שלכם. אל  תשאלו איפה הם היום!

מאמרים נוספים