עיצוב לוגו אונליין או עם מעצב?

הלוגו הוא הפנים של העסק שלכם כמעט בכל מקום: באתר האינטרנט שלכם, בכרטיס הביקור שלכם, בכניסה למשרדי החברה, בכניסה לחנויות שלכם, בשקית האריזה של המוצרים שלכם ועוד. עיצוב לוגו מקצועי לעסק הוא לא עניין של מה וכך. אי אפשר לקנות לוגו מוכן מהאינטרנט שרק שיניתם לו כיתוב/שם העסק ולהתייחס אל זה כאל לוגו משלכם. הלוגו שלכם צריך להיות ייחודי, מעביר את המסר שלכם וכמובן בעל פרמטרים חשובים נוספים כמו רזולוציה גבוהה והתאמה לשימושים שונים, בחירת צבעי לוגו המשקפים את המותג וערכי החברה ועוד.

לוגואים מעוצבים אונליין:

ישנם אתרים רבים ברחבי הרשת המציעים מאות לוגואים מעוצבים לשימוש בתמורה לתשלום סימלי או דמי מנוי לאתר. בדרך כלל הלוגו ניתן להורדה כתמונה או כקובץ PSD מקורי ובו תוכלו לבצע שינויים בהתאם לשם העסק שלכם, שינוי צבעים ועוד. בדרך כלל עלות של לוגו כזה תהיה באזור 50 שקלים לערך והסיבה לכך היא שעוד אנשים רבים אחרים יכולים לשלם 50 שקל ולהשתמש באותו לוגו בדיוק רק עם שם העסק שלהם מתחת ללוגו. מתי זה טוב? כאשר אתם רוצים להקים אתרי תמיכה רבים ולא רוצים להשקיע מאות או אלפי שקלים לכל לוגו שאתם מעצבים עבור כל אתר כזה תוכלו להשתמש בלוגואים כאלה. מכיוון שמדובר באתרי תמיכה בלבד זה לא משנה לכם אם יש עוד אנשים המסתובבים שם בחוץ עם לוגו דומה שלכם, אם הוא ייחודי או לא וגם לא בהכרח יותר מדי חשוב מה הוא משקף העיקר שהוא יהיה בצבעים של האתר ועם אייקון/סמל/עיצוב המתאימים לתחום שלכם.

עיצוב לוגו עם מעצב גרפי:

עיצוב לוגו דורש זמן עבודה, יצירתיות, אפיון מקדים, תכנון נכון והתאמה לערכי המותג והחזון של בעל העסק. גם אם העיצוב נראה פשוט ייתכן ומושקע בו זמן ומחשבה רבים. במידה ואתם זקוקים ללוגו ייחודי לעסק שלכם מומלץ להשקיע לפחות כמה מאות שקלים בעיצוב לוגו ייחודי ואיכותי שישמש אתכם. עבודה מול מעצב גרפי מקצועי היא בגדר חובה במקרה כזה. לפרטים נוספים ועיצוב לוגו מקצועי לעסקי שלכם צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מאמרים נוספים