עיצוב לוגו – יתרונות

מתלבטים אם ללכת על עיצוב לוגו מקצועי או לא? במאמר זה ננסה להראות לכם מדוע התשובה לשאלה הזאת היא כמעט תמיד כן.

בתקופה המודרנית בה אנו חיים תפקידו של הלוגו לא מפסיק להתרחב וחשיבותו רק הולכת וגוברת. מסיבה זו ממש כדאי ואפילו חשוב להשקיע ביצירת עיצוב לוגו מקצועי ע"י מומחים לדבר. בניגוד לחובבנים בעלי מקורות הכנסה אחרים, גרפיקאים מקצועיים תמיד ישקיעו יותר בפרויקט, יכוונו את הרף גבוה יותר ויעשו כל שביכולתם על מנת לייצר עיצוב לוגו מקצועי שירצה את הלקוח ובו זמנית גם ישדרג את תיק העבודות שלהם לקראת הלקוח הבא. מעבר לכך, גרפיקאים מקצועיים מביאים איתם ניסיון ותובנות מהשטח, שני מרכיבים שמאפשרים להם לבצע את עבודתם בצורה היעילה והנכונה ביותר מבלי לבזבז זמן על דברים מיותרים.

עיצוב לוגו מקצועי יכול לעזור לעסק שלכם לגדול

קהל ממוקד- עיצוב לוגו מקצועי משדר מסר ברור על השרות או המוצר. מעצבים מקצועיים יכולים לכוון את אותו המסר אל חתכי אוכלוסיה שונים כולל התייחסות לרמת תחכום, גיל ועוד. מעבר לכך לוגו איכותי שפותח בצורה נכונה יספק את המידע הרלוונטי ביותר בצורה הנכונה ביותר ויחזק את התדמית שאתם רוצים ליצור בשוק. שני המרכיבים הללו הופכים כל עיצוב לוגו מקצועי לחץ ממוקד ואפקטיבי הנע ישירות אל ליבו של הלקוח הפוטנציאלי שלכם מבלי להתבלבל בדרך או חלילה להחטיא את המטרה. לעומת זאת, סביר מאד להניח שמעצב חובבני בכלל לא יהיה מודע לאלמנטים כמו דמוגרפיה ושיווק או לצורך הכל כך מהותי ללמוד את הלקוח והמסר שלו ליפני תחילת העבודה.

מיתוג עסקי – עיצוב לוגו מקצועי יכול ליצור הבחנה ברורה בין העסק שלך לעסקים דומים. אותה הבחנה, במידה והיא נעשתה בצורה נבונה וחיובית, תגדיל משמעותית את הסיכויים שיזכרו אתכם ולא את המתחרים שלכם. מנגד, עיצוב חובבני עלול לא רק שלא להועיל למיתוג שלכם אלא לעשות לו נזק של ממש בעקבות ניסיון לחקות את מה שעובד בשוק או בעקבות ביצוע גרוע ולא מקצועי.

ביסוס לגיטימציה- לקוחות מקשרים באופן לא מודע בין לוגו של עסק נתון לרמת המהימנות שלו.  עבור רובנו, עיצוב לוגו מקצועי ומושקע, מייצג עסק רציני שמתכוון לפעול עוד שנים רבות בעוד שלוגו בעל מראה חובבני, מייצג את ההפך הגמור. בכדי ליצור לגיטימציה יש לקחת בחשבון את השפעתם של הצבעים השונים על הרגשות, האפקט שיש לכל פונט ופונט על האדם הצופה ועוד אין ספור מרכיבים שלוקח זמן וניסיון לרכוש.

כמובן שיש עוד אין ספור סיבות מדוע עסקים רציניים צרכים ללכת על מעצבים רציניים לא פחות אך די באלו שהזכרנו בכדי להבהיר את הנקודה. עסק שרוצה להגיע גבוה צריך להראות את זה לצרכנים שלו כבר מהתחלה ומה יכול לעשות זאת טוב יותר מלוגו מקצועי ובלתי נשכח?

מאמרים נוספים