עיצוב לוגו לחברות

עיצוב לוגו

כבעל חברה, או כאיש שיווק מטעם חברה קיימת, סביר להניח שכבר קיים לוגו כל שהוא שעבדת איתו עד כה ואולי אינך מרוצה ממנו. אך גם אם לא קיים ברשותך לוגו, בטוח שאם אתה כאן, זה משום שאתה מכיר בחשיבות עיצוב לוגו לחברה ושיש מסרים ורוח מסוימת שברצונך להעביר דרך הסמל שייצג את החברה בעתיד.

כמשתמע מכך, עיצוב לוגו לחברות תקף בשני מקרים עיקריים:

עיצוב לוגו לחברות ותיקות

חברות ותיקות זקוקות לעיצוב לוגו ב-3 מקרים עיקריים:

1. עיצוב לוגו לחברות המעוניינות ליצור חשיפה לוגו נתפס עד השנים האחרונות – כמותרות. ביחס לשאר העולם המערבי, חברות רבות בישראל הפנימו את חשיבות הלוגו באיחור אפנתי. חברות רבות אף פעלו ללא מנהל שיווק משום שבתחילת דרכן ולמשך זמן רב, הגישה שלהן אל הלקוחות כלל לא דרשה זאת. הלקוחות הכירו והעבירו מפה לאזן את השמועה, או שהפשוט הגיעו מקרב קהל יעד מאוד ספציפי וממוקד. לאחרונה, הצורך בעיצוב לוגו מקצועי עלה בקרב חברות רבות המעוניינות להצטרף לאלף השלישי ולמתג עצמן כראוי.

2. עיצוב לוגו לחברות המעניינות להחליף או לרענן את הלוגו הקיים שלהן.

3. לוגו שעוצב באלף הקודם לאו דווקא יכול להיות תקף גם למילניום החדש. השפה השתנתה, המסרים הפכו להיות שונים בתכלית, הלקוחות שלך כעת מתעניינים בדברים שונים לגמרי ממה שהתעניינו בהם אף לפני שנים אחדות. מהירות התפיסה השתנתה גם היא וכמוה גם הציפיות של קהל היעד. אין זה אומר שהלוגו הקודם בהכרח לא היה טוב מלכתחילה. אך הזמנים השתנו ויכול מאוד להיות שהגיע הזמן להציג את המסר שלך בצורה חדשה ומעודכנת. ראו כיצד Apple השתנתה לאורך השנים

עיצוב לוגו לחברות המעוניינות לבדל מוצר ספציפי ולמתג אותו בנפרד

טרנד חדש ומרענן שוטף בשנים האחרונות את העולם העסקי. מוצרים ושירותים מסוימים מקבלים חיים משל עצמם, מיתוג משל עצמם, קהל לקוחות ממוקד משל עצמם ובהתאם לכך – גם לוגו ייחודי להם. לדוגמא, מוצרי ושירותי Google: כי לוגו טוב עושה טוב שזה נוגע להיבט חשוב  – פרסום עסק בגוגל.

עיצוב לוגו לחברה שבתחילת דרכה

חברה בתחילת דרכה חווה הרבה מאוד חוויות מרגשות. אחת החוויות המרגשות והמשמעותיות ביותר היא הגדרה מילולית של רוח החברה, החזון שלה והמסר אותו היא מעוניינת להעביר ללקוחותיה. כאשר אתם יודעים מה אתם רוצים להגיד – נשאר רק לנסח זאת כראוי.

עיצוב לוגו לחברה בהקמה הוא בדיוק אותו סוג של ניסוח החזון והרוח, רק בצורה גרפית. זכרו, הלוגו שלכם ילווה אתכם במשך שנים, ואם הו

נדל"ן גרמניה

א נעשה כראוי – הוא ילווה אתכם לתמיד. לכן במשימה זו כדאי לפנות לגוף מנוסה ומקצועי בלבד!

השבוע עיצבנו לוגו לחברת נדל"ן גרמניה, חברה המתמחה בדירות בגרמניה דגש על דירות בברלין.

ניתן לראות את הקווים הנקיים של הלוגו בדגש על צבעוניות מינימליסטית ופונט חזק שמשדר בדיוק את מטרת העסק.

איזה סוג שירות אקבל מכם?

אנו ב-'לוגו לוגו' ליווינו בעלי עסקים רבים בדרך הכה חשובה ומשמעותית לתקשר בהצלחה עם הלקוחות באמצעות הלוגו שלהם באופן מיטבי: מהבנת החזון והמסר שלך, דרך איגוד רוח החברה וכלה בעבודה איכותית של אנשי מקצוע מן המעלה הראשונה, אשר ייצרו עבורך לוגו חברה שישרת נאמנה את המטרה שלך. נשמח לעמוד לשרותך ולהעמיד לרשותך את הלוגו הנכון עבורך – צור קשר עוד היום.

מאמרים נוספים