מדריך עיצוב לוגו – הפיכת מוצר למותג

עיצוב לוגו

כאשר מדברים על מותגים ישר קופצים לראשונו שמות כמו אפל, מקדונלדס, נייק ואחרים. כל השמות הללו נקשרים אחד לשני למרות השוני שלהם במוצר או השירות למה זה? כי הם מותגים! הפיכה של מוצר כגון פלאפון או נעליים או שירות כגון אוכל מהיר למותג מתחיל בלוגו נכון. עיצוב לוגו ברמה גבוהה ימקסם את הכוח של החברה ויציב אותה מעל שאר המתחרים.

עיצוב לוגו מייצג את העסק שלך ומייחד אותו. לוגו טוב לא חייב להיות הלוגו הצבעוני ביותר או הגדול ביותר, כל עסק פונה לקהל יעד מסויים ולכן יש קטגוריות שצבעים חזקים עובדים ויש קטגוריות שעיצוב פשוט עושה את כל העבודה.

עיצוב לוגו מתחיל במחשבה, גיבוש קונספט ויזואלי נכון ייצג את הערכים של של השירות או המוצר שלך. התמקדות בתחום של העסק ישרת נכון גם את העסק וגם את הלקוחות. עיצוב לוגו נכון למוצר צריך להיות לוגו שנותן לקהל תחושה שהם הגיעו למקום בטוח, הוא אמור להראות הזדהות עם המוצר בנגיעה הראשונה של הלקוח כאשר יש לו חשק לאותו מוצר או שירות ולהפעיל את הטריגר שעובד בראש שהשירות/מוצר המבוקש =  הלוגו הממותג.

פנייה לחברה המתמחה בעיצוב לוגו תהפוך כל מוצר למותג, תהפוך כל רעיון למציאות ותגרום לו להיות חרוט בזיכרון. צוות מקצועי אשר יגבש ויפתח את הרעיון הייחודי של כל העסק יעזור להגיע לתוצאה המושלמת. עיצוב לוגו בקפידה יעניק לו את המשמעות המדויקת ביותר, המסר הוא הכוח המירבי וכאשר הוא מעורב בצורה טובה הוא ישדר ללקוח בדיוק את זה.

לפנייה לחברה המתמחה בעיצוב לוגו השאירו פרטים ונציג מטעם החברה יחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="146" title="גדול" html_id="main-form"]

לוגו הבנוי בצורה טובה יבדל את העסק מהמתחרים

לוגו טוב יבדל את המותג המתחרים ובסופו של התהליך הוא יהפוך למוכר ויהיה מעל כולם. כיום הצרכנים לא חוקרים את הרעיון מאחורי המוצר יותר מדי, לא מחפשים את היתרון הגדול או האם יש לו חסרון כלשהו. הצרכנים מחפשים מותג כי כאשר אתה משתמש או צורך מותג אתה בעצמך – חלק מהמותג. עיצוב לוגו טוב מקדם את העסק שלך ומצהיר מי אתה. לוגו שעבר תהליך מיתוג בצורה הטובה ביותר יזניק את המכירות לקהל הצרכנים הרלוונטי ויצור את המטרה החשובה ביותר – מודעות בשוק.

אנחנו בלוגו לוגו מודעים לכוח של לוגו מנצח ולכן שמים דגש על עיצוב לוגו ברמה הגבוהה ביותר תוך הסתכלות מלאה על הרבדים השונים של העסק ועבודה בשקיפות מלאה עם הלקוח. מומחי העיצוב והמיתוג שלנו בעלי ניסיון רב ויעזרו לכם למצוא את הלוגו המושלם. הלוגו שיוביל אתכם – להצלחה.

מאמרים נוספים