שאלות ותשובות מעניינות בנוגע לעיצוב לוגו

החלטתם שאתם רוצים לגרום לעסק שלכם להיראות יותר רציני? עד היום לא היה לכם לוגו? אם כך, אין ספק שעכשיו זה הרגע הנכון להזמין שירותי עיצוב לוגו. תוהים כיצד עושים את זה בצורה נכונה? הינה מספר תשובות לשאלות שחוזרות על עצמן בנושא:

  • איך בוחרים את הצבעים הנכונים ללוגו?

אין ספק שבחירת הצבעים הינה משמעותית ביותר. לכל צבע יש מסר אחר שהוא מעביר, כמו למשל אדום שמעביר עוצמה או כחול שמעביר רוגע. לכן, על מנת שהבחירה תהיה מוצלחת ומתאימה, צריך לחשוב תחילה איזה מסר תרצו להעביר בעזרת הלוגו.

  • האם עדיף תמונה או כיתוב?

זו שאלה משמעותית ומהותית ואין עליה תשובה אחת נכונה. אם נבדוק את החברות הגדולות והמוכרות, אנחנו נראה שיש חברות שמסתפקות רק בכיתוב ואילו אחרות מסתפקות רק בציור או תמונה. יש כמובן גם אפשרות לשלב בין השניים כך שצריך לבחון את האופציות השונות לעומק.

  • איך מתחילים לעצב לוגו?

כחלק מתהליך של מיתוג עסקי לא אחת קורה שאנשים בטוחים שהמעצבים הגרפיים פשוט יושבים ומציירים. ברוב המקרים זה לא עובד ככה. לפני הכול, צריך ללמוד את הלקוח ואת הדרישות שלו. בהמשך, פעמים רבות ניתן יהיה לבדוק גם איך נראים לוגואים של עסקים אחרים מתחרים בתחום. כך ניתן יהיה לקבל רעיונות ומתוכם אפשר יהיה לצמוח ולעצב את הלוגו הנכון.

  • איך אפשר להימנע מהעתקת לוגו או רעיונות

עיצוב לוגו זה עניין יצירתי לחלוטין. כפי שקורה פעמים רבות באומנות, אנחנו רואים שגם כאן ישנה הפרייה הדדית ולא מעט רעיונות שעוברים בין מעצבים שונים. יש לכך גם צדדים חיוביים כי תמיד אנחנו מושפעים מאחרים, רק שחשוב כמובן לשמור על גבולות ולא להעתיק.

 

 

לוגו מקצועי לא מעצבים לבד

 

חשוב שתדעו שבין אם העסק שלכם גדול ובין אם הוא קטן, לוגו לא כדאי לעצב לבד. בדיוק בשביל זה כדאי שתתקשרו עוד היום לסטודיו LOGOLOGO ותקבעו פגישה. עובדים כאן מעצבים גרפיים מוכשרים ביותר והם ישמחו לעזור לכם לעצב לוגו מושלם לעסק שאתם מנהלים. אל תדחו את הדברים, כי כל עסק מנצח צריך לוגו שאפשר לזהות ממרחקים.

מאמרים נוספים