שיווק בוויז – ללוות את הלקוח לכל מקום

שיווק בוויז משרת אותך גם כאשר הלקוחות נמצאים בדרכים

בשנים האחרונות, זכתה אפליקציית וויז לפופולאריות רבה. הנהגים בדרכים, נחשפים יום ולילה להנחיות של תוכנת הוויז ברכם לעבודתם, למקומות הבילוי ולסידורים השונים שהם עורכים באמצעות רכבם. באמצעות היוזמה החדשה, היום נהגים אלה, יכולים להיות חשופים יותר לשם העסק שלכם שכבר נמצא על המפה. העלות של שיווק בוויז, תלויה בתקציב הפרסום שלכם וכן, בכמות החשיפות של בית העסק או המוצר שלכם לנהגים. למעשה, אתם כבעלי עסק, משלמים רק על חשיפות בפועל ואינכם מבזבזים סכומים מיותרים של כסף על פרסום שייתכן כי אף אחד אינו רואה..

הוספת סיכה של כתובת העסק שלכם  למפת הוויז

ראשית הדבר הראשון שבעל עסק חייב לבצע למטרת שיווק בוויז היא, להוסיף את לוגו בית העסק, אנחנו בלוגו – לוגו, מומחים בעיצוב לוגו לעסקים שיבליט את העסק שלכם בחיפוש בתוצאות. בדרך זו, תוכלו להיות בטוחים כי בית העסק שלכם, אינו נאבד בין שאר בתי העסק המתפרסמים בוויז., כאשר גם הם מציעים שירות דומה. יש להוסיף סיכה על מפת הוויז של כתובת בית העסק, על מנת שמשתמשי הוויז יוכלו לחפש את כתובת בית העסק אם יהיו מעוניינים לרכוש את המוצר או השירות שאתם מציעים. כאשר נהג\ת ימצאו במרחק גיאוגרפי אשר קרוב לבית העסק שלכם, תוצג "סיכת העסק" על המפה, כאשר לסיכה זו שלושה יתרונות, ראשית היא מסייעת לאנשים למצוא בקלות את כתובת בית העסק שלכם  מבלי לחפש הרבה או להתבלבל.

במידה ואותם נהגים מעוניינים לרכוש את המוצר שלכם, או שנזכרו כי הם מעוניינים לרכוש מוצר זהה לשלכם, בעתיד כאשר יהיו מעוניינים שוב לרכוש את המוצר, הם פשוט יזכרו כי העסק שלך ממוקם באזור והם כבר רכשו מכם בעבר. יש לציין כי פרסום בוויז, מתאים למגוון רב של בעלי עסקים כגון: מרכזי שירות, אטרקציות, תחנות דלק, חניונים וחנויות נוחות, מסעדות, בתי קפה, צימרים , מכוני ספא, מכוני כושר, השכרת רכבים, מוסכים ועוד. מצד שני , שיווק ופרסום בוויז, אינו יתאים לעסקים כגון: חברות הדברה, בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין, נגרים, רואי חשבון, הובלות חברות שיפוצים וכדומה.

 אז כמה יעלה לנו שיווק בוויז?

בדומה לקידום ממומן בגוגל או לפרסום בפייסבוק, גם כאן העלות של השיווק בוויז, תלויה כמובן בתקציב אשר הקצבתם לעצמכם למטרה זו. הנהג יכול לראות את האייקון של לוגו בית העסק שלכם על המפה וכן, ככל שהעסק שלכם ייחשף יותר תשלמו סכום זניח על כל הקלקה. יש לציין בנוסף, כי ג כמות הפעמים שהעסק שלכם ייחשף על המפה של וויז, תלוי בתקציב שבחרתם. למשל אם תקציעו לעצמכם תקציב שיווק גבוה יותר, תקציב זה למעשה, יאפשר לנהגים לראות יותר פעמים את האייקון שלכם.  כאשר הנהגים יחפשו את בית העסק שלכם בוויז, הוא יעלה על הצג בתוצאות החיפוש עם פרטים כגון: הלוגו, לינק לאתר, מידע לגבי  סוגי השירותים שהעסק שלכם מציע לקהל לקוחותיו וכן, מס' טלפון ליצירת קשר. מדובר על חיפוש ממותג אשר יכול בהחלט להתאים לכל סוגי העסקים.

יתרון בולט נוסף באמצעות השיווק בוויז הוא שיווק באמצעות מודעות "פופ אפ" אשר יקפיץ באנר פרסומי שיופיע בגודל של חצי מהמסך של האפליקציה, אשר תזהה את הנהג אשר מתקרב למיקום של בית העסק שלכם. מדובר למעשה על מודעות פרסום אשר מכילות נסר שיווקי חזק וכן, מודעות אלה תשמשנה את הלקוחות הפוטנציאליים לקידום, הטבה או לפרסום של מוצר חדש

 

מאמרים נוספים