תהליך מיתוג עסקי- או תהליך בלבול מוח?

מיתוג עסקיכדי שעסק או חברה או אפילו אדם אישי יעברו תהליך של מיתוג עסקי, נדרש שיתוף פעולה מלא עם חברת המיתוג. אי אפשר לעשות מיתוג עסקי לשום דבר אם הלקוח עצמו לא חלק מהתהליך, ולעיתים זה מגיע עד לשולחן העבודה שלו.

ניקח לדוגמה עורך דין בתחום דיני המשפחה שרוצה להפוך למותג ולהוביל בתחום שלו. הדבר הראשון שהעורך דין הזה צריך הוא אתר אינטרנט שמייצג אותו נאמנה, שיהיה בנוי תדמיתית באופן המותאם לתדמית שרוצים ליצור, ושהאתר הזה גם יצליח לייצר מסרים שיווקיים כי היום בלי שיווק גם העורך דין הכי טוב יכול למצוא את עצמו רק עם לקוח אחד…

אתר אינטרנט תדמיתי- שלב ראשון במיתוג דיגיטלי!

בנייה של אתר אינטרנט חייבת להיעשות ע"י חברת בניית ועיצוב אתרים ששמה הולך לפניה, רק חברה כזו תוכל לגרום לשם שלך ללכת לפניך…

צריך לבחור בחברת מיתוג שגם מבצעת בנייה ועיצוב של אתרי אינטרנט שתדע אחרי אפיון שלך, להציע לך את האתר שהכי מותאם לתחום העיסוק שלך, לתדמית הנחוצה וכמובן מיתוג עסקי כפי שאתה רוצה, כי כאשר אתה משקיע בתהליך של פרסום באינטרנט אתה רוצה שהגולשים שהם הלקוחות העתידיים שלך ישארו באתר ויתחילו פעולת רכישה.

אם אנחנו מדברים על עורך דין לענייני משפחה, הרי שמעבר לכך שהאתר הזה צריך להיות נכון לו ויז'ואלית ותכנית, יש להשקיע גם בסגנון האתר ובכך מיתוג עסקי שלו וזה כולל צילומים נאים של המשרד, צילומי פרופיל של העורך דין וצוות המשרד, חלוקה נכונה של טקסט בתוך האתר, עץ אתר יציב ונוח לקידום בפלטפורמות השונות וכמובן לא לשכוח- אין כמו המלצות של לקוחות ובעיקר של עורכי דין כדי שהגולשים ימצאו את הרגליים והידיים ברשת ויגיעו לעורך דין לענייני משפחה הכי טוב שהם יכולים למצוא.

גם לעורך דין מגיע לוגו!

נכון שכאשר היו בארץ 200 עורכי דין, הם לא נזקקו ללוגו משלהם, אבל היום כשהרשת מוצפת בבוגרי לימודי משפטים, אם אתה עורך דין חכם אתה חייב יהיה לך לוגו למשרד שיבדל אותך בים עורכי הדין ברשת. לוגו זה מעין חתימה אישית של המשרד שלך והוא נובע מחיבור בין ויז'ואל גרפי ומלל מינימאלי, אשר מטרתו היא לגרום לך להיות חתום, זכיר, מיוחד ומקורי וכך גם נתפס לוגו.

הלוגו יכול להופיע בראשי הדפים של המכתבים שלך ללקוחות, בתכתובת שלך ברשת, כמובן שבאתר ובכל מקום בו אתה מופיע לצד שמך, יופי הלוגו. זה סמל של איכות, תו תקן, זו מחמאה וזה מיתוג. ולא סתם מיתוג, מיתוג עסקי מנצח!

בחירה נכונה של לוגו צריכה להיעשות בסטודיו גרפי של חברת מיתוג מובילה כמו שלנו למשל.

 

מאמרים נוספים