4 טעויות נפוצות בעיצוב לוגו שחשוב להימנע מהן

הגעתם למסקנה שאתם חייבים לוגו לעסק? אתם לגמרי צודקים. הלוגו של העסק זה הפנים שלכם ושל העסק שאתם מנהלים. לכן חשוב לעצב את הלוגו בצורה מקורית, נכונה וכמה שיותר מוצלחת. יחד עם זאת, אנחנו רואים שיש גם לא מעט טעויות נפוצות שחוזרות על עצמן לעיתים קרובות. בכתבה זו נסקור כמה מהטעויות הנפוצות הללו שתדעו שכדאי להימנע מהן.

טעויות נפוצות בעיצוב לוגו:

  1. שילוב של יותר מידי אלמנטים ביחד – הרעיון מאחורי הלוגו הוא למשוך את תשומת הלב של מי שמתבונן בו. לכן חשוב להבין שלא תמיד כל המרבה הרי זה משובח. ההפך הוא הנכון. לעיתים דווקא משהו פשוט שמעביר רעיון אחד ולא יותר מזה, זה מה שיהפוך את הלוגו למוביל ומוצלח.
  2. יותר מידי בלגאן – זה נפוץ וזה קורה בעיקר אצל מעצבים גרפיים מתחילים. חלק מהעניין בלוגו זה שהוא יהיה כמה שיותר קליט. לכן צריך שבסופו של דבר הלוגו יהיה נקי, בלי יותר מידי אלמנטים סוטרים שעלולים למשוך את העניין.
  3. שילובי צבעים לא מתאימים – לא אחת זה קורה אפילו למעצבים גרפיים מובילים. הם לא משלבים בין צבעים שמצד אחד נראים יפה במיוחד ומצד שני מושכים תשומת לב ייחודית ושונה.
  4. המסר לא ברור – בסופו של דבר, אחת מהטעויות היא שמרוב הרצון להרשים ולהיות מקוריים, מי שמסתכל על הלוגו לא מבין בכלל מה עושה העסק שעומד מאחוריו.

כיצד בכל זאת יוצרים לוגו מנצח?

עכשיו, אחרי שראינו חלק מהטעויות הנפוצות ביותר ביצירת לוגו, אתם בוודאי שואלים את עצמכם: איך בכל זאת אפשר להתמודד עם המשימה החשובה הזאת? זה בדיוק הרגע שבו כדאי יהיה לפנות אל סטודיו מקצועי מוביל שבו המומחים יוכלו לעצב לכם את הלוגו הנכון ביותר עבורכם. תוהים לאן להתקשר ובאיזה סטודיו כדאי לקבוע פגישה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. לוגו לוגו זה מקום לעיצוב לוגו מנצח עם אפס טעויות. אנשי המקצוע שעובדים בסטודיו LOGOLOGO מגיעים עם ניסיון, ידע ואינספור לקוחות שיכולים להמליץ עליהם. חבל על כל יום שעובר שבו המתחרים שלכם מושכים לקוחות בעזרת לוגו מעוצב ומרשים, אז למה אתם מחכים? קבעו פגישה עם מומחי הסטודיו ותראו שתצאו מרוצים.

 

 

 

 

מאמרים נוספים