5 טיפים חשובים לעיצוב לוגו לעסקים קטנים

כולנו אומנם יודעים לומר שלוגו זה אמנם לא מיתוג מלא אבל מסוג אותם הדברים שאי אפשר לוותר עליהם, אבל מה זה אומר בפועל? איך מעצבים לוגו בצורה נכונה? והאם כל לוגו יכול להיראות מוצלח? התשובה היא כמובן לא. עובדה שיש לוגואים שנראים נהדר ושאי אפשר להתעלם מהם. יש לוגואים שיש בהם משהו שהוא לא פחות מגאוני. לעומת זאת, יש גם הרבה מאוד לוגואים שבסופו של דבר נראים סתם ואינם מעבירים שום מסר מעניין. החלטתם שאתם רוצים לוגו? אתם חייבים לעשות את זה כמו שצריך. הינה לפניכם מספר טיפים חשובים לעיצוב לוגו לעסקים קטנים:

  1. תכננו מראש את הרעיון ואת העיצוב – אי אפשר ככה סתם להתחיל לעצב לוגו. צריך לדעת מראש מה הרעיון, איזה מסר אנחנו רוצים להעביר ואיזה סוגים של לוגו נראים בעינינו מוצלחים.
  2. הימנעו מקלישאות – בתחום מורכב כמו עיצוב לוגו אנחנו רואים הרבה פעמים את הנפילה לקלישאות נפוצות. אין בזה שום דבר מקורי וזה לרוב נראה מעייף מבחינת המתבונן.
  3. בחרו גופן שנעים להסתכל עליו – יש לא מעט גופנים שלא נעים לקרוא וזה אפילו מטריד את העין. למרות הרצון למשוך תשומת לב, צריך כמובן להימנע משימוש בגופן שעלול להיות לא מתאים.
  4. הישארו ממוקדים – לא אחת קורה שהרצון להרשים גובר כל כך, עד כי הלוגו הופך להיות עמוס בהרבה יותר מידי פרטים. חשוב להימנע מהמצב הזה ולעבוד בצורה כמה שיותר נקייה ומסודרת.
  5. נסו ללמוד מהגדולים ומהטובים ביותר – רוצים ליצור לוגו מנצח? בדקו איך נראים לוגואים של חברות בעלות שם עולמי, כי תמיד תוכלו ללמוד מזה הרבה.

תנו למומחים לעצב לכם את הלוגו

לבסוף, הטיפ הכי חשוב בנושא של עיצוב לוגו לעסק קטן, הוא לא לעשות את זה לבד. בדיוק בשביל זה יש חברות מקצועיות שמציעות שירותי עיצוב גרפי, אז למה שלא תפנו אל אחת מהן? סטודיו מוביל שבו יוכלו לעצב לכם כל לוגו שתרצו הוא סטודיו LOGOLOGO. הסטודיו הזה וותיק, מקצועי ויצירתי, כך שברור מדוע כל הלקוחות של הסטודיו יוצאים מרוצים וחוזרים לקבלת שירותים נוספים.

 

מאמרים נוספים